Den otevřených dveří – leden 2018

6.1.2018

Vážení studenti a absolventi středních škol,

zveme Vás na Den otevřených dveří Národohospodářské fakulty VŠE v Praze, který se koná v sobotu dne 6. ledna 2018 v 10.00 hod. ve Vencovského aule Vysoké školy ekonomické v Praze.

Národohospodářská fakulta VŠE v Praze nabízí zájemcům o studium možnost získat univerzitní ekonomické vzdělání založené na výuce tradičních národohospodářských disciplín. V bakalářském stupni studia si mohou studenti vybírat z oborů sahajících od ekonomické teorie přes hospodářskou politiku až po veřejnou správu a regionální rozvoj, s uplatněním nejen v institucích státní správy, ale i v podnikání. O zájmu o studium i prestižním postavení NF VŠE v nabídce ekonomického vzdělání svědčí mimo jiné i skutečnost, že fakulta se po několik let pravidelně umísťuje na 1.–2. místě v rankingu Hospodářských novin nejlepších ekonomických fakult v ČR. Obory na naší fakultě jdou s dobou a připraví studenty pro úspěšný výkon profese ekonoma nejen v prestižních domácích a zahraničních institucích, ale i ve významných firmách. O tom svědčí i fakt, že 70 % absolventů NF VŠE působí v oblasti businessu.

Na dni otevřených dveří se dozvíte vše o:

Studiu, studijních oborech i dalších možnostech studentů NF VŠE

Podmínkách přijetí

Přihláškách ke studiu, jak je vyplnit, jak je podat i o dalších důležitých skutečnostech souvisejících s přijetím na NF VŠE

Program Dne otevřených dveří:

• Přivítání
  • Úvodní slovo děkana
  • Představení jednotlivých oborů:
    • Ekonomie
    • Národní hospodářství
    • Veřejná správa a regionální rozvoj
  • Informace o možnostech studia v zahraničí
  • Vystoupení studentského zástupce
  • Jak se na fakultu přihlásit?
  • O testech OSP společnosti SCIO
  • Diskuse, odpovědi na dotazy publika
  • Pro zájemce prohlídka areálu VŠE v Praze (po ukončení programu)

Těšíme se na setkání.

Za vedení fakulty: prof. Ing. Zdeněk Chytil, CSc.

proděkan pro zahraniční vztahy Národohospodářská fakulta Vysoká škola ekonomická v Praze

Zde si můžete prohlédnout reportáže z minulých let.