22.11.2017 - Infoschůzka o studiu v zahraničí

NF se stává partnerem Prague Sport Games: Ve Stromovce se ukuteční festival pro amatérské sportovce Prague Sport Games

23.9.2017

V sobotu 23. září se ve Stromovce uskuteční sportovní festival určený pro amatérské sportovce. Prague Sport Games budou probíhat v areálu Olymp za účasti českých reprezentantů a dalších známých osobností. V jeden den a na jednom místě tak sportovní nadšenci poměří své síly v různých disciplínách a turnajích na sportovišti, kam veřejnost nemá běžně přístup.

Prague Sport Games nabídnou od 9 hodin ráno běžecký biatlon, fotbal, atletický čtyřboj, streetball, beachvolejbal, tenis, volejbal, badminton, pinpong, nohejbal a pétanque.

Návštěvníci se můžou těšit na bohatý doplňkový program jako slackline, golf, trampolíny, fotbalové šipky, horolezeckou stěnu, bobový trenažer, veslování, paddleboard, lukostřelbu a mnoho dalšího.

Velkým lákadlem budou workshopy s profesionálními sportovci, konzultace s fyzioterapeuty, prezentace sportovních družstev pro děti, sportovní a relaxační masáže.

Účast přislíbil tým osobností z kultury a sportu Real Top Praha (členy jsou například Július „Lavi“ Lavický, Jan Rajnoch, Luboš Kozel, Robert Záruba, Leoš Noha a další), který se aktivně zapojí do jednotlivých sportovních disciplín.

Autogramiáda, divadlo i koncert

Zájemci budou moci získat autogramy známých sportovců a osobností – akce se zúčastní jak biatlonoví reprezentanti, tak zástupci české atletiky a dalších sportů. Během odpoledne budete svědky divadelního představení Sudí v podání Ladislava Hampla a večer pak koncertu kapely Žlutý pes.

Sportovní festival Prague Sport Games je určený pro všechny sportovní nadšence, rodiny s dětmi, kamarády, kolegy a jednotlivce, kteří rádi aktivně tráví svůj volný čas. Vstup do areálu je pro všechny zdarma a pro děti budou připravené různé atrakce a samozřejmě sportovní disciplíny jako například dětský biatlon, snowboardový trenažer nebo atletický koutek.

Celá sportovní akce má charitativního rozměr a finančně podpoří handicapované sportovce. Akcí bude slovem provádět sportovec a moderátor Jaromír Bosák.

Více informací o sportovním festivalu Prague Sport Games a možnosti registrovat se do soutěžních turnajů a disciplín najdete na webových stránkách www.praguesportgames.cz, Facebook: https://www.facebook.com/PragueSportGames/.