Výběrové řízení: 5PV Praktikum ve veřejné správě

28.3.2018

Vážení studenti,
rádi bychom Vás informovali, že Národohospodářská fakulta od letního semestru 2017/2018 otevřela novou prestižní vedlejší specializaci 5PV Praktikum ve veřejné správě.
V rámci ní bude všem vybraným studentům umožněna 3měsíční zahraniční odborná stáž na Stálé misi České republiky při OECD V Paříži.
Věříme, že tato nová specializace je jedinečnou příležitostí pro všechny magisterské studenty, kteří by rádi obohatili svůj životopis o cennou zkušenost.
Stáž s sebou nese řadu výhod, například fakt, že samotná stáž je ohodnocena 20 kredity, studenti rovněž dostanou mimořádná stipendia a dodatečné kreditové poukázky.
Přehled základních parametrů nové vedlejší specializace 5PV je dostupný zde: http://nf.vse.cz/5pv-praktikum-ve-verejne-sprave/

Výběrové řízení pro termíny stáží ve druhé polovině tohoto roku se uskuteční ve středu 28. března od 11 hodin v místnosti NB305.
Účast na výběrovém řízení prosím dopředu oznamte Ing. Milanu Bednářovi - milan.bednar@vse.cz.