22.5.2018 - 25.5.2018 - 9th Economics & Finance Conference, London

Události

Spouštíme registrace do Klubu absolventů NF VŠE! Staňte se členem, získejte informace o všech připravovaných akcích a dění na fakultě z první ruky! Členství pro registrované v akademickém roce 2017/2018 zdarma.

Odkaz na registrace zde.

Zveme Vás na Absolventskou středu

• Termín: 28. 2. 2018
  • Milí absolventi,
    dovolujeme si Vás pozvat na odbornou přednášku v rámci projektu Absolventské středy, která se bude konat 28. února 2018 od 18 hodin* v prostorách Rajské budovy VŠE - učebna RB 211. Přednášku na téma "Veřejné rozpočty ČR, strategie, prognózy, výdajová zodpovědnost" představí *Ing. Petr Pavelek, Ph.D., náměstek ministra financí.
  • Po přednášce bude následovat neformální setkání Klubu absolventů NF VŠE, které se bude konat v místnosti RB112 od 19:30. Bude přichystáno drobné občestvení.

Sportovní akce v dubnu

• Na duben připravujeme účast členů Klubu absolventů NF VŠE na Rektorském sportovním dni 18. 4. 2018
  • Na konci dubna poběží tým Klubu absolventů NF VŠE benefiční závod ve Štiříně

Proběhlé akce Klubu absolventů NF VŠE

Absolventská středa a první neformální setkání členů Klubu absolventů NF VŠE:

Národohospodářská fakulta VŠE uspořádala 28. února další úspěšnou Absolventskou středu. Tentokrát přednášel pan Ing. Petr Pavelek, Ph.D. o veřejných rozpočtech ČR - strategie, prognózy, výdajová zodpovědnost. Na přednášku a diskuzi navázalo první neformální setkání Klubu absolventů NF VŠE. Společným přípitkem jsme oficiálně zahájili činnost Klubu.

Den s VŠE 2017

• Fotografie z akce zde
    • Program
      • 14:00 Prohlídka nových prostor prodejny ekonomické literatury, renovované knihovny a Likešovy auly
      • 15:00 Registrace účastníků, welcome drink (foyer Nové budovy)
      • 16:00 Slavnostní zahájení Dne s VŠE (Vencovského aula, paralelní přenos do dalších poslucháren) – úvodní slovo paní rektorky, vystoupení Symfonického orchestru VŠE
      • 16:30 Odborný program: Současnost a budoucnost VŠE – přednáší rektorka VŠE a děkani jednotlivých fakult (Vencovského aula, paralelní přenos do dalších poslucháren)
      • 18:00 Studený raut (přízemí Nové budovy) – přestávka na kávu s občerstvením
      • 18:30 Odborný program: Postavení daňových poradců v ČR – přednáška Ing. Petry Pospíšilové, prezidentky Komory daňových poradců České republiky (Vencovského aula, paralelní přenos do dalších poslucháren)
      • 19:30 Teplý raut (přízemí a 1. patro Rajské budovy)
      • 19:30 VŠEkulturní zážitky – VŠE hledá talent – vystoupení nejlepších účastníků soutěže (atrium Rajské budovy)
      • 19:30 Interaktivní koutek – CTVS, virtuální realita
      • 20:15 Divadelní představení – Studentský divadelní spolek S bojkou v zádech (RB 101)
      • 20:15 Vystoupení Kapely absolventů z roku 1979 „Míchačky betonu“ (atrium Rajské budovy)
      • 21:30 Videodiskotéka (atrium Rajské budovy)
      • 22:30 Zakončení programu

Zdobení vánočního stromečku na NF VŠE

• Kdy? 30. 11. 2017
  • Kde? Prostory Národohospodářské fakulty VŠE, 3. patro Nové budovy
  • Koupí ozdoby na vánoční stromeček přispějete na nákup vánočních dárků pro děti z dětských domovů.
  • Fotoreportáž z akce zde

Sledujte na Národohospodářské fakultě zde.