Stáž ve spolupráci se Stálou misí České republiky při OECD v Paříži

Národohospodářská fakulta VŠE v Praze ve spolupráci se Stálou misí České republiky při OECD v Paříži nabízí volné místo pro studenta – stážistu zabývající se i daňovou problematikou. Stáž se uskuteční ve druhé polovinu tohoto roku, tedy v rámci českého předsednictví v Radě Evropské unie.

Se Stálou misí v Paříži má Národohospodářská fakulta VŠE v Praze výborné zkušenosti a pravidelně tam vysíláme studenty na stáže.

Stáž může být  uznána v rámci vedlejší specializace 5PV – Praktikum ve veřejné správě, jejího hlavního kurzu Zahraniční odborná stáž (5HP476) v hodnotě 20 kreditových poukázek.

Prosíme, abyste zvážili tuto příležitost k obohacení nejen Vašeho životopisu, ale i k získání praktických zkušeností.

Kontaktní osobou je dr. Milan Bednář (milan.bednar@vse.cz). V případě Vašeho zájmu kontaktujte dr. Bednáře do 19.4. 2022 do 12.00 hod.