Byli vybráni finalisté Soutěže o cenu děkana Národohospodářské fakulty VŠE v Praze 2021

Hodnotící grémium děkana Národohospodářské fakulty vybralo finalisty Soutěže o cenu děkana NF VŠE 2021, kterým tímto gratulujeme! Vedení fakulty je z důvodu mimořádných událostí nucené uspořádat finále soutěže opět online formou prostřednictvím aplikace MS Teams. Finále startuje v pátek 30. dubna 2021 od 8:45 hod.

Postupujícími v bakalářské kategorii jsou Karolína Hynštová, Ondřej Pařez, Roman Pavlata, Šimon Přecechtěl, Pavel Smolák a Šimon Vik.

V magisterské kategorii postoupili do finále Martin Časta, Denisa Mahútová, Lucie Milaniaková, Marek Pörner, Martin Souček a Martin Škrabka.

Mezi studenty doktorského studia postoupili Andrea Čečrdlová, Lenka Lakotová, Pavel Morda, Štěpán Pekárek, Richard Šmilňák a Martina Víšková.