Byli vybráni finalisté Soutěže o cenu děkana Národohospodářské fakulty VŠE v Praze 2022

Hodnotící grémium děkana Národohospodářské fakulty vybralo finalisty Soutěže o cenu děkana NF VŠE 2022, kterým tímto gratulujeme! Finálové kolo se uskuteční v pátek 29. dubna 2022 od 8:45 hod na půdě Národohospodářské fakulty.

Postupujícími v bakalářské kategorii jsou Daniel Bárta, Zuzana Drgová, Jan Ježek, Daniel Karásek, Marek Koten a Květa Nevosadová.

V magisterské kategorii postoupili do finále Nikola Khorelová, Petr Krautwurm, Tomáš Lejsek, Šárka Miketová, Tomáš Pokorný a Kateřina Štěpánková.

Mezi studenty doktorského studia postoupili Petr Frejlich, Josef Klement, Lenka Lakotová, Pavel Morda, Šárka Pikhartová a Richard Šmilňák.