Den otevřených dveří – 10.1. 2020

(Aktualizace 10.1.2020)

Děkujeme Vám za návštěvu naší školy! Doufáme, že jste si den otevřených dveří nejen řádně užili, ale že jste si i něco přínosného odnesli.

Kdybyste však měli jakékoliv dotazy, neváhejte se na nás obrátit. Rádi zodpovíme Vaše dotazy.

Vaše Národohospodářská fakulta

 


Vážení studenti a absolventi středních škol,

zveme Vás na Den otevřených dveří Národohospodářské fakulty VŠE v Praze, který se koná v pátek  dne 10. ledna 2020 v 10.00 hod. v Likešově aule Vysoké školy ekonomické v Praze.

Národohospodářská fakulta VŠE v Praze nabízí zájemcům o studium možnost získat univerzitní ekonomické vzdělání založené na výuce tradičních národohospodářských disciplín. V bakalářském stupni studia si mohou studenti vybírat ze studijních programů sahajících od ekonomické teorie přes hospodářskou politiku až po veřejnou správu a regionální rozvoj, s uplatněním nejen v institucích státní správy, ale i v podnikání. O zájmu o studium i prestižním postavení NF VŠE v nabídce ekonomického vzdělání svědčí mimo jiné i skutečnost, že se fakulta po několik let pravidelně umísťuje na pomyslných stupních vítězů ve studentských či odborných žebříčcích nejlepších ekonomických fakult v ČR. Programy na naší fakultě jdou s dobou a připraví studenty pro úspěšný výkon profese ekonoma nejen v prestižních domácích a zahraničních institucích, ale i ve významných firmách. O tom svědčí i fakt, že 70 % absolventů NF VŠE působí v oblasti businessu.

Na Dni otevřených dveří NF VŠE získáte informace o:

Program:

  • Úvodní slovo děkana.
  • Vystoupení proděkana pro studium.
  • O testech OSP společnosti SCIO.
  • Prezentace studentů přibližující život na (s) NF VŠE
  • Diskuse, odpovědi na dotazy, osobní setkání s pedagogy, pro zájemce prohlídka areálu VŠE.

Předpokládané ukončení programu je v 11:30 hodin. Veškeré informace o Dni otevřených dveří NF VŠE 2020 se mohou Vaši studenti dozvědět zde.

 

Těšíme se na setkání.

Za vedení fakulty:
Ing. Michal Mirvald, Ph.D.
proděkan pro zahraniční vztahy
Národohospodářská fakulta
Vysoká škola ekonomická v Praze

Zde si můžete prohlédnout Dny otevřených dveří NF VSĚ z minulých let.