Do konce zimního semestru 2020/2021 bude výuka na VŠE probíhat online formou

Krizový štáb VŠE na svém zasedání dne 20. října 2020 projednal aktuální situaci spojenou s pandemií koronaviru. Vzhledem k neustále se zhoršující situaci spojené se šířením nákazy covid-19 je silně nepravděpodobné, že by ve zbývajících osmi týdnech zimního semestru mohla na Vysoké škole ekonomické v Praze, kde studuje více než třináct tisíc studentů, probíhat prezenční výuka při dodržení platných hygienických opatření (například zajištění rozestupů či omezení počtu studentů přítomných ve výuce). Krizový štáb proto rektorce VŠE doporučil přijmout takové opatření, které by omezilo nejistotu akademických pracovníků a studentů ohledně dalšího průběhu zimního semestru.

Rektorka VŠE rozhodla o tom, že výuka bakalářských a navazujících magisterských studijních programů bude do 18. prosince 2020 realizována formou online.