Informace k fakultnímu seznamovacímu kurzu pro první ročníky NF VŠE

Vážení a milí studenti prvního ročníku Národohospodářské fakulty VŠE,

věřím, že si naplno užíváte prázdnin a krásného letního počasí, ať už jste kdekoli. Do ostrého startu Vašeho nového studentského života zbývají dva měsíce. Pro ty z Vás, kteří by chtěli před začátkem prvního semestru poznat své spolužáky a načerpat první znalosti ohledně studijního programu, fungování kreditového systému a života na Národohospodářské fakultě VŠE v kombinaci s možnostmi pestrých volnočasových aktivit, připravili studenti doktorského studia a akademičtí pracovníci Národohospodářské fakulty seznamovací kurz v krásném a klidném prostředí Orlické přehrady.

Informace o jediném oficiálním kurzu a přihlášku najdete zde:

Vážení a milí studenti prvního ročníku Národohospodářské fakulty VŠE,

Informace o jediném oficiálním kurzu a přihlášku najdete zde: https://rpc.vse.cz/seznamovaci-kurz-pro-1-rocniky/narodohospodarska-fakulta/

Seznamovací kurz je ideálním způsobem, jak si začátek studia nejen zpříjemnit, ale i usnadnit. V současné době je již polovina studentů prvního ročníku přihlášena. Pokud chcete mít na výběr z více turnusů, neváhejte a svou přihlášku vyplňte co nejdříve. Připomínám Vám, že po absolvování seznamovacího kurzu obdržíte dvě kreditové poukázky, které se Vám mohou někdy v budoucnosti hodit.

Byl jsem informován studenty, že na některých sociálních sítích se objevila informace o údajném zrušení seznamovacího kurzu pořádaného naší fakultou. Tato informace je nepravdivá. Desinformace slouží k nekalé konkurenci ze strany organizátorů tzv. Fakultního Seznamováku a Seznamováku Mácháč. Ani jeden z těchto seznamováků nemá s Národohospodářskou fakultou ani s VŠE nic společného.

Naši studenti si pro Vás připravili skupinu na Facebooku, kde Vám ochotně pomohou s otázkami ohledně studia i samotného seznamovacího pobytu. Odkaz na skupinu naleznete zde: https://www.facebook.com/groups/seznamovaknfvse

S přáním krásných letních měsíců,

doc. Ing. Miroslav Ševčík, CSc.

proděkan pro studium

Národohospodářská fakulta

Vysoká škola ekonomická v Praze

S přáním krásných letních měsíců,

doc. Ing. Miroslav Ševčík, CSc.

proděkan pro studium

Národohospodářská fakulta