Informace pro uchazeče o studium na bakalářském stupni studia Národohospodářské fakulty VŠE v Praze o posunutí harmonogramu SCIO zkoušek (aktualizace dne 20. 4. 2020)

Na základě průběžných informací od společnosti SCIO Vám sdělujeme následující. SCIO oznámilo, že předpokládá konání zkoušek ve dnech:

• 13.6. 2020 (uzávěrka přihlášek 1. 6. 2020)
  • 27.6. 2020 (uzávěrka červen – přesný termín zatím nestanoven)
  • a nově i 11. 7. 2020 (uzávěrka červen – přesný termín zatím nestanoven)

Společnost SCIO dále oznámila, že v sobotu 30. 5. 2020 proběhne mimořádná zkouška online formou.

Národohospodářská fakulta VŠE bude uznávat výsledky testu jak z online formy, tak i ze všech výše uvedených termínů.

Pro všechny výše uvedené termíny platí uzávěrka přihlášek k 31. 5. 2020. Vyplněná přihláška musí být podaná, ale i zaplacená (peníze musí být již připsány na účtu VŠE, platbu tedy zadávejte s předstihem).

Případné prodloužení termínu odevzdávání přihlášek bude včas zveřejněno.

Nezapomeňte poskytnout společnosti Scio Váš souhlas s předáním výsledků Národohospodářské fakultě VŠE v Praze.

doc. Ing. Miroslav Ševčík, CSc.

proděkan pro studium