Informační schůzka pro zájemce o studium v zahraničí aneb proč začít uvažovat o studiu v zahraničí a vyvrácení zažitých mýtů

Pokud uvažujete během svého studia na NF VŠE i o studiu v zahraničí a rádi byste si poslechli zkušenosti Vašich kolegů absolventů, tak právě pro Vás je určeno setkání v inovačním týdnu, na které jste srdečně zváni.

Informační schůzka pro zájemce o studium v zahraničí, výhradně posluchače NF, se koná ve středu 2. listopadu 2022 od 17.00 hod. v místnosti RB 209, pro studenty anglických studijních programů od 18.00 hod. v téže místnosti.Schůzka by měla trvat cca 45-60 min., v závislosti na množství Vašich dotazů.

Setkání je určeno pro posluchače 1. a 2. ročníku bakalářského studia. Na setkání jsou také vítáni studenti 3. ročníku bakalářského studia a 1. ročníku magisterského studia, kteří mají zájem se ucházet o zahraniční pobyt v rámci magisterského studia.

Na výjezd do zahraničí je třeba se systematicky a dlouhodobě připravovat. Smyslem této schůzky je tak informovat Vás, jak se o studium v zahraničí ucházet a co udělat, abyste byli ve výběrech úspěšní. Také se pokusíme na schůzce vyvrátit zažité mýty a uvést jeden a tisíc důvodů proč v zahraničí studovat. Zároveň budete mít možnost vyslechnout si zkušenost studentů, kteří již zahraniční studijní pobyt absolvovali. Sdělí Vám své dojmy, zkušenosti, hodnocení i přínosy. Pokusíme se Vám našimi radami přijetí na zahraniční pobyt usnadnit.

Na setkání s Vámi se těší,

doc. Ing. Helena Chytilová, Ph.D., M.A.

Proděkanka pro zahraniční vztahy