Mimořádné přihlašování na semestrální výměnné pobyty v zahraničí v LS 2021

OZS VŠE vyhlašuje mimořádné přihlašování na semestrální výměnné pobyty v LS 2020/2021 pro studenty bakalářského i navazujícího magisterského studia. Studenti si můžou vybírat z více než 130 míst na partnerských školách v Evropě i zámoří a mohou si podat přihlášku nejen v angličtině, ale i němčině, francouzštině či španělštině. V rámci mimořádného přihlašování jsou nabízena místa, která nebyla obsazena během přihlašování, jež se konalo v únoru/březnu 2020. V loňském roce si přihlášku v rámci mimořádného přihlašování na magisterské výměnné pobyty podalo celkem 48 studentů.

Harmonogram přihlašování
8. – 14. 9. 202015:00 elektronické přihlašování prostřednictvím InSIS
16. 9. 2020 jazykový test pro studenty bez doložitelné jazykové znalosti na úrovni B2
18. 9. 2020 zveřejnění výsledků (rozpis studentů na jednotlivé školy)

Přesná kritéria, podmínky účasti na mimořádném přihlašování a předběžný seznam nabízených míst naleznete zde. (Zveřejněná nabídka může být doplňována a aktualizována, a to až do otevření přihlášek v InSIS 8. 9. 2020.)

Těšíme se na Vaši účast!

*Sledujte OZS na FB VSE Study Abroad a IG vse_studyabroad pro přehled o aktuálním dění.