Národohospodářská fakulta zavádí online výuku

Vedení Národohospodářské fakulta předpokládá, že s vysokou mírou pravděpodobnosti nebude tento semestr zahájena přímá výuka spojená s docházkou studentů do prostor VŠE. Z tohoto důvodu přechází na různé formy online výuky. Studenti jednotlivých předmětů jsou průběžně informováni o jejím způsobu zabezpečení.

Tak například již v úterý 24. 3. 2020 od 12:45 se zapojí do online výuky i emeritní prezident pan prof. Václav Klaus. Přenos bude k dispozici na tomto odkaze.

Ve stejný den bude probíhat online výuka předmětů Úvod do hospodářské a sociální politiky a Evropské unie a její politiky prostřednictvím Microsoft Teams.

Zde mají studenti k dispozici odkaz s instruktážním videem k používání Microsoft Teams.

Valašské slivovici zdar a koronaviru úplný zmar!

doc. Ing. Miroslav Ševčík, CSc.

proděkan pro studium