Preventivní opatření proti riziku šíření koronaviru 9. 3. a 10. 3. 2020

Vážení studenti, vážení kolegové,

dnešního dne došlo na adresu karantena@vse.cz oznámení studentky VŠE o tom, že přišla do kontaktu s nakaženou osobou. Studentka je v současné době v domácí karanténě a čeká na výsledky testů, které by jí měly být oznámeny zítra (10. 3. 2020). Informaci jsme postoupili Hygienické stanici hlavního města Prahy a čekáme na odpověď. Z preventivních důvodů ale rektorka VŠE rozhodla o zrušení výuky od 16:15 h dne 9. března 2020. V úterý 10. března 2020 bude škola celý den uzavřena (kampus Žižkov a kampus Jižní město) a bude probíhat dezinfekce všech prostor. Studentka je v domácí karanténě, nebydlí na kolejích. Další postup bude záležet na výsledcích testů dané studentky a na rozhodnutí Hygienické stanice. Sledujte prosím webové stránky školy.