Přihlašování Vedlejších specializací pro LS 2021/2022

29. listopadu
2021

Od 29. 11. 2021 do 5. 1. 2022 si již studenti navazujícího magisterského studia mohou zvolit svou vedlejší specializaci pro letní semestr 2021/2022. Vedlejší specializaci si mohou přihlásit studenti magisterského studia, kteří si vedlejší specializaci dosud nezvolili.

Jak si vedlejší specializaci zaregistrovat?

• Přihlásíme se do InSIS http://insis.vse.cz.
  • Z hlavní nabídky (tzv. Osobní administrativy) zadáme v sekci Moje studium odkaz Portál studenta.
  • V řádku svého magisterského studia klepneme do tlačítka ve sloupci Registrace/Zápisy na VS.
  • V horní nabídce jsou k dispozici tři odkazy: Katalog, Registrace, Statistika registrací.
  • Katalog poskytuje informace o VS a jejich předmětech.
  • Odkaz Registrace umožňuje registrovat si jednu či více VS.
  • Ve Statistice registrací je možné sledovat naplňování VS v registracích.

Kde naleznu užitečné informace?

Přehled všech vedlejších specializací Národohospodářské fakulty si můžete prohlédnout v našem katalogu, který naleznete ZDE. Dozvíte se v něm užitečné informace ke každé specializaci. Obecné informace o vedlejších specializacích si můžete také pročíst na našich stránkách, v sekci studenti. Konkrétně na tomto odkazu.

Přejeme mnoho úspěchů při výběru!