ŠANCE Islands – VŠE pořádá největší virtuální veletrh práce v ČR

Rádi bychom Vás pozvali na významnou akci naší školy.

ŠANCE Islands je unikátní virtuální veletrh ve 3D světě, který pořádá Rozvojové a poradenské centrum VŠE. Jedná se o aktuálně největší 3D virtuální pracovní veletrh v ČR a jeden z největších v Evropě.

Hledáte v této nelehké době práci nebo si chcete udělat představu o tom, jaká kariéra na Vás v budoucnu u různých firem/institucí čeká? ŠANCE Islands – akce v prostředí virtuálních tropických ostrovů je tu již brzy a přesně toto Vám splní.

Akce se uskuteční: 20. – 22. 4. 2021 vždy v čase 10:00 – 16:30.

Registrujte se zde: https://ti.to/vse/sance-islands

Doporučujeme se zaregistrovat co nejdříve, protože kapacita virtuálního světa je omezena pouze na 2 000 osob. Navíc při registraci nejpozději do 16. 4. 2021 budete zařazeni do slosování o speciální voucher do exotického ráje Tropical Islands v Německu.

Co Vás čeká?

Veletrh se bude konat na tropických ostrovech. Virtuální svět si můžete představit jako počítačovou hru, kdy každý účastník i vystavující chodí po ostrovech za pomoci svého panáčka/avatara a navštěvuje jednotlivé stánky.

Výhody akce

• Těšit se můžete na více než 100 vystavujících ve třech dnech.
  • Akce se zúčastníte z pohodlí Vašeho domova.
  • Chystáme pro Vás bohatý doprovodný program (fotokoutek, konzultace CV, koučink apod.).
  • Aktivní účastníci akce budou zařazeni do soutěže o 11 000 Kč.
  • Uděláte si přehled o pracovním trhu, zjistíte podmínky, nároky a platové ohodnocení. Více informací o veletrhu naleznete zde: sanceislands.vse.cz

Věříme, že akce pro Vás bude zároveň velkým zážitkem. Zjistíte mnoho cenných informací, poznáte nové potencionální zaměstnavatele, užijete si tropickou atmosféru a potkáte se se svými spolužáky alespoň virtuálně, když to v této době není možné osobně.

Těšíme se na Vás na veletrhu ŠANCE Islands!