Seznamovací kurz NF VŠE 2022 – navazující magistři

Vážení studenti magisterského navazujícího studia Národohospodářské fakulty VŠE,

letos pro vás z důvodu velkého zájmu organizujeme seznamovací kurz, který je založen na našich letitých zkušenostech s pořádáním podobných seznamovacích kurzů pro studenty bakalářského studia.

Na seznamovacím kurzu se dozvíte nejen vše potřebné týkající se nadcházejícího studia, ale díky programu, který jsme si pro vás připravili, se také rychle seznámíte se svými spolužáky. Na navazujícím magisterském studiu je totiž prostředí ještě anonymnější, než tomu bylo na bakalářském stupni a příležitostí poznat spolužáky není mnoho, takže Ti nová přátelství ze seznamováku umožní nejen lepší začátek do studia, ale také třeba i do pracovního života po škole.

Kurzem vás provedou starší studenti fakulty, kteří vám poskytnou cenné rady ohledně studia a pomohou s volbou předmětů do nadcházejících semestrů. Akce se koná v Kempu Vážka poblíž Orlíku, a je určena výhradně pro studenty Národohospodářské fakulty VŠE. Tento rok pořádáme jeden turnus v termínu 15-18.9.2022, přičemž účast je mimořádně ohodnocena 2 kreditovými poukázkami. Vyplněné přihlášky, prosíme, posílejte do konce srpna 2022.

Neváhej a získej to nejdůležitější co se ti hodí na začátku studia, a to je náskok a klidné spaní!

Ať se Ti vstup do nové životní etapy vydaří a uvidíme se v září,

Tým seznamováku NF

Přihláška