Seznamovací kurz pro studenty prvního ročníku bakalářského studia

(Aktualita 12.8.2020): Kurz je plně obsazen

Ahoj!

Letos jsme si pro Tebe již po jedenácté připravili Seznamovací kurz Národohospodářské fakulty VŠE, který je ideálním startem tvého studia. Proč? Určitě se nebudeš nudit a nikdo ti nebude vtloukat do hlavy, kdo založil fakultu a jak se používá kartička do knihovny. Náš kurz pořádají studenti vyšších ročníků i ti, kteří školu čerstvě dokončili. Jejich přímá zkušenost se studiem ti poslouží jako skvělý odrazový můstek a dá ti kromě postřehů z praxe i potřebný náskok, díky kterému ti škola půjde pěkně od ruky. Instruktoři z vyšších ročníků ti navíc budou dobrými rádci i v průběhu celého studia, můžeš se na ně kdykoli obrátit.

Díky propracovanému programu se snadno a rychle seznámíš se svými budoucími spolužáky. Nemusíš se bát, vtáhneme tě do dění, i pokud jsi uzavřenější povahy. V jinak masovém a anonymním prostředí školy s více jak 12 tisíci studentů je to velká výhoda. Seznamovák tě připraví také na opravdový studentský život se všemi jeho radostmi a strastmi. Můžeš se těšit na spoustu zážitků a na krásné prostředí Orlické přehrady, kde nás nebudou rušit žádní cizí hosté.

Kurz je letos rozdělen do tří rovnocenných turnusů:

1. turnus 29.8.2020-1.9.2020
  2. turnus 1.9.-4.9.2020
  3. turnus 4.9. -7.9. 2020

Tebe i rodiče určitě potěší, že kurz navíc zaručuje dvě kreditové poukázky navíc – výhodu, kterou během dalšího studia náležitě oceníš.

Vyplněné přihlášky posílejte do 16. 8. 2020.

Gratulujeme ti k přijetí na Národohospodářskou fakultu VŠE a budeme se na Tebe těšit!

Ing. Marek Korejs & Ing. Lenka Grau

Organizátoři kurzu