Soutěž o cenu děkana Národohospodářské fakulty VŠE zná své finalisty pro rok 2020

Finálové kolo soutěže se uskuteční i přes mimořádné události znemožňující uspořádat finále v původním formátu. Komise Národohospodářské fakulty vybrala finalisty, kterým tímto gratulujeme! Vedení fakulty se rozhodlo z důvodu mimořádných událostí uspořádat online finále Soutěže o cenu děkana NF VŠE dne 17. dubna 2020 od 8:45 hod přes aplikaci MS Teams.

Postupujícími v bakalářské kategorii jsou Andrea Gebertová, Laštovková Petra, Mařík Jakub, Valsová Zuzana, Zámiš Vratislav, Žemlička Jan.

V magisterské kategorii postoupili do finále Hájková Eva, Helekal Michal, Mašek František, Pavelková Dominika, Purkertová Pavlína, Vérosta Denis.

Mezi studenty doktorského studia postoupili Hladík Jan, Klement Josef, Kotrba Vojtěch, Morda Pavel, Švejnová Katarína a Zubíková Adéla.