Významný úspěch pracovníků a posluchačů Národohospodářské fakulty VŠE

V konkurenci vynikajících prací, které se zúčastnily soutěže „Cena rektora VŠE za prestižní publikaci“, významně uspěli pracovníci a posluchači naší fakulty.

V kategorii Cena rektora VŠE za knižní publikaci obsadili 3. místo doc. Ing. Karel Zeman, CSc. s monografií Analýza privatizace a restitucí v ČR a Ing. Zdenka Johnson, Ph.D. s monografií Hospodářská politika Spojených států amerických a Německa 1933-1939.

V kategorii Cena rektora VŠE za článek obsadily 2 místo Paola Bertoli a Veronica Grembi s článkem The political economy of diagnosis-related groups v časopise Social Science & Medicine.

V kategorii Cena rektora VŠE za vědeckou publikační činnost studentů doktorského studia se umístil na 2. místě Ing. Jan Macháč (spoluautor  Jan Brabec – mimo VŠE)  s článkem  Assessment of Disproportionate Costs According to the WFD: Comparison of Applications of two Approaches in the Catchment of the Stanovice Reservoir (Czech Republic) v časopise Water Resources Management.