Zdobení vánočního stromečku NF VŠE

Vážení přátelé Národohospodářské fakulty,

nastává adventní čas, který nám jako každý rok nabízí možnost se zastavit se svými přáteli a blízkými a užít si atmosféru Vánoc, svátku klidu a pohody. A právě proto se na chvíli sejděme a rozsviťme spolu vánoční stromeček, připijme si punčem a pomozme i těm, kteří nemají tolik štěstí jako my.

Dovolujeme si Vás pozvat na zdobení vánočního stromečku NF VŠE, které se bude konat ve čtvrtek 6. 12. 2018 od 14:15 do 15:30 na chodbě ve třetím patře Nové budovy před vstupem na chodbu naší fakultu. Zdobení bude spojené s malým občerstvením a možností neformálního povídání si se studenty, vyučujícími a přáteli naší fakulty.

Na místě bude možné za dobrovolný příspěvek koupit ozdobu na vánoční stromeček a tím přispět na nákup handbike kola pro postižené děti (možnost přispět a ochutnat vánoční punč bude od 11:00 do 17:00).

Věříme, že si najdete čas a strávíte s námi pár klidných adventních minut.

Přejeme Vám pohodové předvánoční dny.