Zdobení vánočního stromečku NF VŠE /1. 12. 2021/

Vážení kolegové, vážení studenti,

blíží se čas Vánoc, který mimo blížícího se zkouškového období přináší i další milé situace, jako je například adventní období a s ním spojené Vánoce.

Kolektiv Národohospodářské fakulty by toto období chtěl oslavit společně. A proto vás ve středu, 1. 12. 2021 od 10:45 zveme na zdobení vánočního stromečku NF VŠE, které se bude konat ve třetím patře Nové budovy před vstupem na naši fakultu. Akce bude spojená s malým občerstvením a možností neformálního povídání si se studenty, vyučujícími a přáteli naší fakulty.  Na místě bude od 10:00 do 17:00 možné zakoupit za dobrovolný příspěvek vánoční ozdobu na náš stromeček a tím přispět handicapovaným studentům VŠE.

Jak je již také zvykem, během zdobení stromečku proběhne vystoupení dětí z mateřské školky.

Těšíme se na Vás a přejeme pohodové adventní dny,

PR tým NF VŠE