28.8.2018 - 15.9.2018 - Seznamovací kurzy pro první ročníky

Hledat
Pokročilé hledání
Birell Grand Prix Praha

Související stránky

Druhý zářijový víkend se ulice osvětlené večerní Prahy zaplní tisíci běžců a diváků podél trati.

adidas Běh pro ženy 5 km

Pojď si užít největší běžecký mejdan podzimu! V sobotu 9. září v 18:00 odstartuje z náměstí Republiky běh, který je jediným velkým závodem v Praze určeným výhradně pro ženy (věk od 12 let). Atmosféra podvečerního běhu centrem Prahy bude jedinečná. Domluv se s kamarádkami a kolegyněmi a pojďte se proběhnout! Na čas, jen tak pro radost anebo oslnit v novém běžeckém oblečení! Vzdálenost je tak akorát, takže nemusíte mít natrénováno, abyste si závod užily. Mužům jsme vstup na trať zakázali, takže budete mít dostatek místa samy pro sebe. Jejich přítomnost vám ale chybět nebude. Budou vás totiž obdivovat jako diváci podél tratě.

Birell Běh na 10 km

Se západem slunce startuje i druhý závod Birell Běh na 10 km, který je otevřený pro všechny běžce, muži i ženy od 15 let. Závod oceněný zlatou známkou kvality IAAF uchvacuje živou atmosférou a prostředím historického centra Prahy.

Nezapomenutelný zážitek nabídl dvaadvacátý ročník Birell Grand Prix Praha. Členka RunCzech Racing týmu Joyciline Jepkosgei jako první žena v historii zvládla silniční desítku pod půl hodiny. Časem 29:43 vytvořila nový světový rekord, čímž vylepšila svoje vlastní dosavadní světové maximum o 21 vteřin a doběhla pro atletickou nesmrtelnost.

Více informací na www.runczech.com.