-

Více... »

Hledat
Pokročilé hledání
Diskuze: EET Ano či NE?

Související stránky

učebna RB 213
Elektronická evidence tržeb – to je v současné době velmi palčivé téma.
Dopady opatření, přínosy a ztráty....

Nezapomeňte si připravit dotazy, ať se i Vy můžete aktivně zapojit do diskuze.
Rádi Vám odpoví účastníci panelové diskuse Roklen College, kterými jsou:

Michal Pícl
Nyní pracuje jako ředitel Odboru analýz a informací v sekci Kabinetu předsedy vlády na Úřadu vlády ČR.
V současné době působí jako doktorand na katedře Hospodářské a sociální politiky Národohospodářské fakulty Vysoké školy ekonomické v Praze, kde se věnuji oblasti přímých zahraničních investic a sociální politice.
V červenci 2015 zvolen Ústředním výkonným výboem ČSSD předsedou odborné Komise pro evropské záležitosti a fondy EU.

Jan Skopeček (jeho účast v jednání)
Český ekonom, vysokoškolský pedagog a politik, od roku 2004 zastupitel Středočeského kraje (od roku 2016 navíc radní kraje), zastupitel a radní města Hořovice, člen ODS.Právě na Národohospodářské fakultě VŠE v Praze přednáší ekonomii veřejného sektoru a studuje v rámci doktorského programu ekonomii. Už na VŠE navštěvoval přednášky tehdejšího prezidenta Václava Klause, který ho od roku 2006 zaměstnal jako poradce v Kanceláři prezidenta republiky.

Václav Klaus

Bývalý ředitel soukromého gymnázia PORG. Václav Klaus mladší je synem bývalého premiéra a prezidenta Václava Klause a Livie Klausové. Byl spoluzakladatelem Asociace aktivních škol, je autorem několika matematických učebnic a pravidelně publikuje. V současnosti je členem ODS a s jeho názory se můžete seznámit v jeho pravidelných komentářích pro portál novinky.cz

Michal Šoltés

Je absolventem IES FSV UK a v současné době dokončuje druhý ročník jako dokotrand na CERGE-EI a působí jako ekonom firmy Roklen Fin a.s. Během bakalářského studia působil na Maastricht University, během magisterského programu na HSBC Peking University a Universidad Autónoma de Madrid. V loňském roce obsadil třetí místo v soutěži Mladý ekonom roku a druhé místo v New Economic Talent. Kromě Small Talk Economics se aktivně podílí i na projektu iEkonomie.cz

Celou diskusi bude moderovat
Lukáš Kovanda. Český ekonom a autor ekonomické literatury. Působí jako hlavní ekonom investiční společnosti Cyrrus. Vystudoval demografii na Přírodovědecké fakultě UK a ekonomii na Institutu ekonomických studií Fakulty sociálních věd Univerzity Karlovy. Doktorát získal na Národohospodářské fakultě VŠE, kde v současnosti působí.