28.8.2018 - 15.9.2018 - Seznamovací kurzy pro první ročníky

Mimořádné výběrové řízení pro studenty magisterského studia – výměnné pobyty v LS 2018/2019

Související stránky

OZS vyhlašuje mimořádné výběrové řízení na semestrální výměnné pobyty v LS 2018/2019 pro studenty navazujícího magisterského studia. Studenti si budou moci vybírat z cca 60 míst na partnerských školách v Evropě i zámoří. V rámci tohoto mimořádného výběrového řízení budou nabízena místa, která nebyla obsazena během výběrového řízení, jež se konalo v březnu 2018. Konkrétní nabídka bude zveřejněna těsně před začátkem mimořádného výběrového řízení.

Harmonogram:

25. 6. – 23. 7. 2018 (12:00) přihlášky do mimořádného výběrového řízenípouze elektronické podání, včetně všech příloh (tj. motivační pobyt, CV, příp. kopie jazykového certifikátu)
26. 7. 2018 zveřejnění výsledků mimořádného výběrového řízení

Do mimořádného výběrového řízení se budou moci hlásit pouze studenti, kteří budou zapsaní do prezenčního navazujícího magisterského studia a kteří na VŠE absolvovali minimálně jeden semestr studia.

Přihlášku si nebudou moci podat ti studenti, kteří v březnu 2018 již úspěšně prošli výběrovým řízením (tj. byla jim přiřazena jedna z preferovaných škol v přihlášce nebo se dostali na seznam náhradníků).

Pro mimořádné výběrové řízení platí stejná kritéria jako v rámci standardního magisterského výběrového řízení s tím rozdílem, že se budou započítávat předměty absolvované v cizím jazyce a studijní průměr v InSIS ke dni 23. 7. 2018 (12:00). Body bude možné získat i za účast v Buddy programu během LS 2017/2018. Pro toto mimořádné výběrové řízení nebude organizován písemný test jazykových znalostí. Úroveň jazyka bude třeba doložit jiným způsobem.

Těšíme se na Vaši účast!