28.8.2018 - 15.9.2018 - Seznamovací kurzy pro první ročníky

Hledat
Pokročilé hledání
O2 Pražská štafeta

V dobré partě se to lépe táhne, to platí v životě i při sportu. A jak se dá parta ještě více utužit? No přece při štafetě! Nikdo z týmu přece nechce nechat parťáky ve štychu a vzájemné povzbuzováni doneslo až do cíle nejednoho běžce. Zažít jedinečnou atmosféru štafetového běhu můžete ve dnech 13. a 14. června při O2 Pražské štafetě ve Stromovce i vy.

Jak na to? Stačí dát dohromady čtyřčlenný tým a připravit každého člena štafety na to, že absolvuje pětikilometrový úsek. Těšit se můžete na hlasitou podporu fanoušků i občerstvovací stanice. V cíli pak na celý tým čeká piknikový koš, medaile a pozávodní koncert na oslavu vítězství.  Štafeta je dvoudenní, takže si stačí vybrat den a prostě si to užít!

Ještě váháte? Tak si poslechnětě, co o loňském ročníku O2 Pražské štafety říká Kamila, designerka z Prahy: “Občas jsem se chodila o víkendu jen tak proběhnout, ale nikdy mě nenapadalo, že bych se přihlásila na nějaký závod. Pak mi ale napsala kamarádka, že potřebují do týmu na Pražskou štafetu ještě jednoho běžce. V den D jsem přišla do Stromovky a nevěděla, jestli neskončím úplně poslední a všichni ostatní na mě nebudou muset čekat. Závodní atmosféra a fandění fanoušků na trati mě ale strhlo tak, že jsem běžela tak rychle jako snad nikdy v životě. V cíli jsme pak s celou partou slavili jako na olympiádě! Letos proto chci určitě běžet znovu a už jsme k nám do štafety přihlásila i svoji sestru,” uzavírá s úsměvem.

Sežen tři kamarády a zkus to ve čtyřech!

Registrace a více informací o O2 Pražské štafetě naleznete na runczech.com

 ALL RUNNERS ARE BEAUTIFUL