Soutěž o cenu děkana Národohospodářské fakulty VŠE v Praze

Již se blíží termín odevzdání prací pro soutěž o cenu děkana Národohospodářské fakulty VŠE v Praze 2018.

Tato soutěž je především příležitost pro všechny nadané studenty, kteří chtějí ukázat své znalosti a prezentovat svou odbornou činnost. Termín odevzdání je 20. března 2018 a následná soutěž se bude konat 20. dubna 2018. Přihlášení studenti se utkají ve 3 kategoriích. Soutěžní kategorie jsou : bakalářské studium, magisterské studium a doktorské studium. Vítěz se může těšit na mimořádné jednorázové stipendium ve výši 25 000,- Kč. Celkově bude na stipendiích rozdáno více než 250 000 Kč.

Celá tato soutěž probíhá pod patronací děkana Národohospodářské fakulty VŠE v Praze a za podpory Nadace ČEZ.

Více informací o soutěži zde

Skupina ČEZ patří mezi největší evropské energetické společnosti, v současně působí v osmi zemích. Zaměstnává téměř 27 000 zaměstnanců a jejími hlavním předměty podnikání jsou: výroba distribuce, obchod a prodej v oblasti elektřiny a tepla, obchod a prodej v oblasti zemního plynu a těžby uhlí.