28.8.2018 - 15.9.2018 - Seznamovací kurzy pro první ročníky

Hledat
Pokročilé hledání
Společný den otevřených dveří všech fakult

Související stránky

Společný Den otevřených dveří je určen všem zájemcům o studium na VŠE, ale i těm, kteří ještě nejsou o svém budoucím oboru rozhodnuti. V rámci jednoho dne totiž jeho návštěvníci dostanou příležitost dozvědět se informace o všech šesti fakultách VŠE a tím pádem i o více oborech najednou. Mohou tak nejen porovnat, co studium na jednotlivých fakultách VŠE obnáší, ale třeba objeví i obor, o kterém původně ani neuvažovali.

Společný Den otevřených dveří všech fakult VŠE se uskuteční v úterý 19. prosince 2017 od 8.30 do 14 hod. v Rajské budově VŠE na Žižkově.

Po celý den budou na stáncích a ve vyhrazených učebnách probíhat prezentace Vysoké školy ekonomické jako celku i jejích jednotlivých fakult. Zájemci o studium si budou moci popovídat přímo se současnými studenty, a dozvědět se tak vše o studiu od těch nejpovolanějších, na jednotlivých stáncích se seznámí s vybranými studentskými organizacemi, které na VŠE působí, ale i s pracovišti, které zajišťují profesní poradenství, zahraniční mobilitu studentů nebo třeba sportovní aktivity. V rámci doprovodného programu bude pro zájemce každou půl hodinu pořádána exkurze po kampusu školy, studenti středních škol si budou moci vyzkoušet zkrácenou podobu přijímacích testů nanečisto nebo se třeba zúčastnit soutěže o ceny.

Součástí společného Dne otevřených dveří navíc bude setkání vedení VŠE se zástupci středních škol.

Další aktualizované informace naleznete na facebookové stránce události.