Den otevřených dveří – leden 2016

Vážení studenti a absolventi středních škol, zveme Vás na Den otevřených dveří Národohospodářské fakulty VŠE v Praze, který se koná v sobotu dne 9. ledna 2016 v 10.00 hod. ve Vencovského aule Vysoké školy ekonomické v Praze.
dod4
Národohospodářská fakulta připravuje své studenty pro práci v ekonomických a analytických pozicích či odděleních podniků, bank a dalších institucí v soukromém i veřejném sektoru u nás i v zahraničí. Vychovává ekonomy, kteří budou schopni správně a pružně reagovat na rychle se měnící požadavky hospodářské praxe a pracovních trhů, a to v národním i mezinárodním kontextu. Výuka zahrnuje široké spektrum předmětů od vysoce abstraktních, teoretických až po manažerské a praktické.
Na dni otevřených dveří se dozvíte vše o:

• Studiu, studijních oborech i dalších možnostech studentů NF VŠE
  • Podmínkách přijetí
  • Přihláškách ke studiu, jak je vyplnit, jak je podat i o dalších důležitých skutečnostech souvisejících s přijetím na NF VŠE

dod3
Program Dne otevřených dveří

• Přivítání
  • Úvodní slovo děkana
  • Představení jednotlivých oborů:
    • Ekonomie
    • Národní hospodářství
    • Veřejná správa a regionální rozvoj
  • Informace o možnostech studia v zahraničí
  • Vystoupení studentského zástupce
  • Jak se na fakultu přihlásit?
  • O testech OSP společnosti SCIO
  • Diskuse, odpovědi na dotazy publika
  • Pro zájemce prohlídka areálu VŠE v Praze (po ukončení programu)
  • Těšíme se na setkání.