NF setkání a malý drink

Milé studentky a milí studenti,

vedení NF VŠE spolu se studijní tajemnicí připravuje na 17.října 2024 od 18:30 hod. v prostorách Umbrelly v přízemí NB „NF setkání a malý drink“ se studenty všech ročníků bakalářského, magisterského i doktorského studia. Chceme navázat na úspěšné setkání se studenty prvních ročníků, které jsme letos organizovali v upraveném konceptu. Kromě rekapitulace prvních týdnů zimního semestru a několika informací k tomu, co nás ještě výhledově čeká, máme připravené i novinky, které na fakultě chystáme. Jednání bude z větší části neformální, cílem je mít možnost vzájemně komunikovat i mimo výuku, protože fakulta je o nás všech. Je to náš společný projekt, takže jste srdečně zváni a budeme rádi, když se k nám připojíte.

Využijte, prosím, tento registrační formulář, který pro Vás bude otevřený do středy 16.října 2024 do 12 hod.

Těšíme se na Vás!