2.6.2023 Tiskové prohlášení doc. Ing. Miroslava Ševčíka, CSc. k jednání a zápisu Etické komise VŠE 23. května 2023 Tiskové prohlášení doc. Ing. Miroslava Ševčíka, CSc. k jednání a zápisu Etické komise VŠE 23. května 2023
V úterý 23. května 2023 jsem se zúčastnil jednání Etické komise VŠE. Poté, co jsem si přečetl zápis z daného jednání, který předsedkyně Etické komise VŠE Ing. Lucie Andreisová, Ph.D. zveřejnila na stránkách VŠE, napsal jsem své stanovisko k němu.

Zápis neodpovídá skutečnému průběhu jednání a je účelově zmanipulovaný.

Celý text zde

22.5.2023 Stanovisko EK NF VŠE k podnětu rektora Tisková zpráva Národohospodářské fakulty VŠE-Stanovisko EK NF VŠE k podnětu rektora
V pátek 19. května 2023 se na svém jednání sešla Etická komise Národohospodářské fakulty VŠE (NF VŠE), aby projednala podnět rektora VŠE doc. Dvořáka ze dne 10. května 2023 k Etické komisi VŠE a související komunikaci doc. Ševčíka s předsedkyní Etické komise VŠE dr. Andreisovou.

Etická komise NF VŠE přijala hlasy všech přítomných členů stanovisko, které je přílohou této tiskové zprávy.

Celý text zde

Tiskový tajemník fakulty

PhDr. Ing. Daniel Váňa, Ph.D.

email: daniel.vana@gmail.com

telefon: +420 602 110 175