Klub absolventů NF VŠE

Klub absolventů NF VŠE vznikl v roce 2017, aby umožnil absolventům Národohospodářské fakulty VŠE v Praze kontakt se svou alma mater i po ukončení jejich studia.

Naším cílem je nejen zprostředkovat kontakt s děním na naší fakultě, ale také nabídnout absolventům možnost účastnit se zajímavých akcí pořádaných na NF VŠE nebo se do nich aktivně zapojit.

Klub pořádá akce i pro současné studenty, aby měli možnost zavčasu se seznámit s aktivitami Klubu absolventů a s možnostmi, které nabízí po ukončení jejich studia na fakultě.

Klub absolventů NF VŠE vznikl v rámci projektu Rozvoj vzdělávací a dalších činností a podpora kvality na VŠE v Praze, který je spolufinancován Evropskou unií.

 

Přidej se k nám

Členství v Klubu absolventů NF VŠE Vám umožní účastnit se odborných, společenských, sportovních a dalších akcí pořádaných klubem i Národohospodářskou fakultou, čerpat výhody a slevy u partnerů fakulty, odebírat novinky z fakulty v podobě newsletteru přímo pro absolventy, ročenky NF VŠE a adresář absolventů a setkávat se se spolužáky z vysokoškolských studií.

Registrace zde

Kontakty

Klub absolventů NF VŠE

Národohospodářská fakulta Vysoké školy ekonomické v Praze

nám. W. Churchilla 4

130 67 Praha 3

 

Sledujte facebook Národohospodářské fakulty.


Ing. Adéla Zubíková

e-mail: adelka.zubikova@vse.cz

k zastihnutí po předchozí dohodě e-mailem v místnosti č. NB 340

 

Ing. Tereza Burianová

e-mail: tereza.burianova@vse.cz

k zastihnutí po předchozí dohodě e-mailem v areálu na Žižkově, místnost č. NB 305

 

Události

Spouštíme registrace do Klubu absolventů NF VŠE! Staňte se členem, získejte informace o všech připravovaných akcích a dění na fakultě z první ruky! Členství pro registrované v akademickém roce 2017/2018 zdarma.

Odkaz na registrace zde.

Proběhlé akce Klubu absolventů NF VŠE

Setkání studentů Indiana University a studentů a absolventů Národohospodářské fakulty VŠE

Klub absolventů NF VŠE uspořádal v úterý 22. 5. 2018 setkání studentů Indiana University a studentů a absolventů Národohospodářské fakulty.

V první části programu přednesl Sasha Fedorikhin z Indiana University prezentaci na téma „Marketing tactics based on consumer heuristics and biases in decision making and how to better resist those tactics by consumers“ a za Národohospodářskou fakultu prezentovala Helena Chytilová téma „Company pricing policy and reasons for wage and price rigidity based on „thumb rules“ (heuristics)“. Účastníci tak měli možnost porovnat různé pohledy na behaviorální ekonomii a odlišné styly výuky.

Druhou částí programu byl networking mezi studenty. Američtí studenti se rozdělili do skupin, ke kterým se přiřadili čeští studenti a diskutovali o vzdělávacím systému, kultuře, sportu a dalších tématech běžného života v ČR a v USA.

Děkujeme našim studentům a absolventům, že naše hosty bavili tak, že se jim nechtělo ani odejít!

Absolventská středa a první neformální setkání členů Klubu absolventů NF VŠE:

Národohospodářská fakulta VŠE uspořádala 28. února další úspěšnou Absolventskou středu. Tentokrát přednášel pan Ing. Petr Pavelek, Ph.D. o veřejných rozpočtech ČR – strategie, prognózy, výdajová zodpovědnost. Na přednášku a diskuzi navázalo první neformální setkání Klubu absolventů NF VŠE. Společným přípitkem jsme oficiálně zahájili činnost Klubu.

Den s VŠE 2017

  • Fotografie z akce zde
  • Program
   • 14:00 Prohlídka nových prostor prodejny ekonomické literatury, renovované knihovny a Likešovy auly
   • 15:00 Registrace účastníků, welcome drink (foyer Nové budovy)
   • 16:00 Slavnostní zahájení Dne s VŠE (Vencovského aula, paralelní přenos do dalších poslucháren) – úvodní slovo paní rektorky, vystoupení Symfonického orchestru VŠE
   • 16:30 Odborný program: Současnost a budoucnost VŠE – přednáší rektorka VŠE a děkani jednotlivých fakult (Vencovského aula, paralelní přenos do dalších poslucháren)
   • 18:00 Studený raut (přízemí Nové budovy) – přestávka na kávu s občerstvením
   • 18:30 Odborný program: Postavení daňových poradců v ČR – přednáška Ing. Petry Pospíšilové, prezidentky Komory daňových poradců České republiky (Vencovského aula, paralelní přenos do dalších poslucháren)
   • 19:30 Teplý raut (přízemí a 1. patro Rajské budovy)
   • 19:30 VŠEkulturní zážitky – VŠE hledá talent – vystoupení nejlepších účastníků soutěže (atrium Rajské budovy)
   • 19:30 Interaktivní koutek – CTVS, virtuální realita
   • 20:15 Divadelní představení – Studentský divadelní spolek S bojkou v zádech (RB 101)
   • 20:15 Vystoupení Kapely absolventů z roku 1979 „Míchačky betonu“ (atrium Rajské budovy)
   • 21:30 Videodiskotéka (atrium Rajské budovy)
   • 22:30 Zakončení programu

 

Zdobení vánočního stromečku na NF VŠE

 • Kdy? 30. 11. 2017
 • Kde? Prostory Národohospodářské fakulty VŠE, 3. patro Nové budovy
 • Koupí ozdoby na vánoční stromeček přispějete na nákup vánočních dárků pro děti z dětských domovů.
 • Fotoreportáž z akce zde