Seznamovací kurz NF VŠE 2024 – bakaláři

Ahoj, budoucí spolustudenti.

Znáte záludnosti kreditního systému na VŠE? Je to opravdu tak, že na zkoušku je jen jeden pokus? Bojíte se, že nebude nikoho znát? Slyšeli jste, které slavné osobnosti ekonomie a politiky u nás přednáší? A co třeba skvělé fakultní akce a projekty? Nebo třeba super možnosti studia v cizině?

To všechno se dozvíte ještě před začátkem studia na Seznamováku Národohospodářské fakulty.

Naše fakulta si pro vás připravila zajímavý a pestrý program, kterým vás provedou starší studenty bakalářského, magisterského i doktorského studia, od kterých získáte podrobnější informace o oboru, radostech, ale i nástrahách studia a rady, jak se jim vyhnout. Seznamovací kurz je zaměřen na to, abyste se dokonale seznámili se svými spolužáky, dozvěděli se podstatné informace o škole a jejím fungováním, ale také si odnesli nezapomenutelné zážitky z okolí Orlíku. Přes den vás navíc čekají soutěže, kvízy, sportovní aktivity, relaxování u bazénu a mnoho dalšího.

Absolvování kurzu je navíc ohodnoceno 2 dodatečnými rezervními kreditovými poukázkami.

Chcete být informováni o novinkách? Nebo máte jakoukoliv otázku ke kurzu?

Budoucím studentům bakalářského studia rádi odpovíme na Facebooku.

Na výběr je ze tří termínů, přičemž každý z nich je rovnocenný.

Termíny:

• 1.9.-4.9.2024
  • 4.9.-7.9.2024
  • 7.9.-10.9.2024

Místo: Marina Orlík

Cena: 4 490 Kč

Přihlaste se zde.

V případě dotazů kontaktujte prosím hlavní organizátorku Květu Nevosadovou – nevk00@vse.cz, 773 333 597