Informační dopis o Seznamováku NF

 

Ahoj!

 

Gratulujeme Ti k přijetí na Národohospodářskou fakultu. My, studenti vyšších ročníků, pro Tebe už jedenáctým rokem připravujeme seznamovací kurz. Je to ideální šance, jak skloubit končící prázdniny a zahájit novou etapu Tvého života.

 

Pojedeme do nádherného areálu hned u Orlické přehrady, kde na Tebe čekají (nejen) seznamovací hry, soutěže, kvízy, sportovní aktivity, diskotéka, ale třeba také bazén, skvělé jídlo, grilovačky, lodičky a mnoho dalšího. Možná nejdůležitější je ale náskok, který Ti seznamovací kurz dá do studia. Máš obavy z toho, jak to na VŠE funguje? My už to všechno známe. Většinu chyb jsme zakusili na vlastní kůži a  Ty je opakovat nemusíš. Díky nám se ve všem rychle zorientuješ.

 

Rady Ti budou dávat studenti, kteří se seznamovali rok před Tebou, ale také ti, co studují navazující, nebo doktorské programy. Potkat můžeš i jednu z našich milých studijních referentek, na které se s každým problémem budeš obracet po celé Tvé studium a také nás navštíví  děkan nebo proděkani fakulty. Nepochopení systému a zmatky jsou přitom hlavní příčinou, proč někteří studium vzdávají.

 

Seznamovák rozhodně není povinný jako jinde, ale důvodů proč jet, je celá řada. Start do studia Ti navíc ulehčí 2 dodatečné rezervní kreditové poukázky, které získáš za absolvování kurzu. Určitě se přidej do naší skupiny, kde ti s otázkami ohledně studia i seznamováku můžeme pomoci už teď: www.facebook.com/groups/seznamovaknfvse2021

 

VŠE je velká univerzita, kde studuje přes 14 tisíc studentů. Seznamovák Ti dává jedinečnou šanci nejen poznat své nové kamarády, se kterými pak můžeš úspěšně projít celým studiem, ale především se zorientovat v novém prostředí. Nejen my, ale i oni Ti mohou během studia pomoci. A mnoho z nich zůstane Tvými kamarády po celý život. První spolužáky poznáš už v autobuse, kde Vás všechny čeká překvapení. 😊  Věříme, že se s námi budeš i dobře bavit. Přichystány jsou  sportovní a společenské hry, soutěže, grilovačky, kvízy, ale základem celého kurzu bude samozřejmě  důkladná studijní instruktáž.

 

Ubytováni budete v chatičkách s vlastní koupelnou, topením, TV, ledničkou a také verandou po 3-4 lidech. V areálu můžeš mimo to využívat všechno zařízení zcela zdarma. Stravování a pitný režim je zajištěn formou plné penze ve výborné restauraci, která je součástí areálu.

 

Kurz se koná v areálu Marina Orlík, Chrásta trvá 4 dny. Můžeš se přihlásit na tři různé turnusy v termínech: 31.8. – 3.9.nebo 3.9. – 6.9.nebo 6.9. – 9.9.Cena kurzu je 3.500,- Kč.

Přihlášku prosím vyplň na https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSet5qJQnxDH_HJlGR-iLQNX7-kvLllCQrYBFQUbKvZJxsgg9w/viewform, obratem Ti přijde potvrzující email s instrukcemi a s informací, jak kurz zaplatit.

 

Pozor na podvodné SMS, e-maily a facebookové skupiny!

Konkurenční organizátoři neoficiálních seznamovacích kurzů odesílají SMS zprávy s prosbou o platbu za účast na seznamovacím kurzu a platebními údaji. Aby nedošlo k nedorozumění, rádi bychom Vás informovali, že pokyny k platbě, které souvisí s oficiálním seznamovacím kurzem Národohospodářské fakulty obdržíte emailem po vyplnění přihlášky, nikoli SMS zprávou.

Podvodníci se také snaží nalákat studenty i skrze falešné facebookové skupiny – jediná opravdová je tato: https://www.facebook.com/groups/SeznamovakNFVSE2021/.

 

 

Ať se Ti vstup do nové životní etapy vydaří a uvidíme se na Orlíku!

 

Tým Seznamováku NF

 

S ohledem na mimořádnou situaci, které v tomto roce společně čelíme, si škola vyhrazuje právo v případě znovuzavedení opatření proti šíření koronaviru nebo v případě nízkého zájmu účastníků akci neuspořádat.