Výběrové řízení: Stáže při OECD v Paříži v rámci vedlejší specializace 5PV – Praktikum ve veřejné správě

Vážení studenti,

rádi bychom Vás informovali, že opět vypisujeme výběrové řízení pro stáže na Stálé misi České republiky při OECD v Paříži v rámci vedlejší specializace 5PV – Praktikum ve veřejné správě. Stáže budou probíhat ve druhé polovině roku 2025 – od září do prosince. Jedná se o jedinečnou příležitost získat cenné zkušenosti z prostředí velké mezinárodní organizace a zároveň významně obohatit Váš životopis. Stáže jsou určeny pro studenty navazujícího studia NF VŠE, kteří ještě nemají zvolenou vedlejší specializaci.

Výběrové řízení se uskuteční ve středu 20. listopadu 2024 od 14:00 v zasedací místnosti NB 350.

Stáže jsou organizovány v rámci vedlejší specializace 5PV, jejíž součástí je financování z programu Erasmus+ a celá řada výhod, včetně možnosti získání kreditových poukázek navíc. Veškeré podrobné informace o výběrovém řízení, samotných stážích a vedlejší specializaci 5PV najdete na stránkách Národohospodářské fakulty.

Během inovačního týdne bude navíc možnost setkat se osobně se zástupci Stálé mise ČR, a to v úterý 5. listopadu 2024 v 16:00 v NB D.

Prosíme zájemce, aby svou účast na výběrovém řízení předem oznámili Dr. Milanu Bednářovi na email: milan.bednar@vse.cz.

Těšíme se na Vaši účast!

Zajímá Vás, jak to na stáží probíhá? Přečtěte si zprávy studentů, kteří tuto stáž absolvovali.