Ocenění nejlepších studentů bakalářských a magisterských studijních programů NF VŠE

V úterý 20.6.2023 proběhl již čtvrtý ročník ocenění nejlepších studentů bakalářských a magisterských studijních programů NF VŠE za předchozí období. Slavnostní setkání se konalo v Rektorském salónku, kde na úvod ke studentům promluvil děkan fakulty doc. Miroslav Ševčík. Ke gratulacím se dále připojila proděkanka pro studium Ing. Adéla Zubíková, Ph.D., proděkan pro vědu prof. Martin Pělucha, proděkanka pro zahraniční vztahy doc. Helena Chytilová a garanti jednotlivých studijních programů. Studentům byly předány certifikáty potvrzující jejich excelentní studijní výsledky. Následně byl zahájen raut a studenti se účastnili neformální diskuse, během které mohli sdělit své dojmy z dosavadního studia. Nejvíce chvály dostaly od studentů předměty o makroekonomii, mikroekonomii, dějinách ekonomického myšlení, hospodářské politice, finančních trzích a další.

Máme velikou radost ze studijních výsledků oceněných studentů a vážíme si, že studují právě na Národohospodářské fakultě. Přejeme jim nadále výborné studijní výsledky a také mnoho úspěchů při uplatnění v praxi.

Všem ještě jednou gratulujeme

Vedení NF VŠE

Ocenění studenti na bakalářském stupni studia:

Bartolomějev Aleš

Fulínová Anna

Galoci Peter

Gembalová Sophia

Herková Petra

Horková Klára

Hranička Roman

Chorvátová Kristýna

Jedličková Karolína