Soutěž o cenu děkana Národohospodářské fakulty Vysoké školy ekonomické v Praze o nejlepší středoškolskou práci v oblasti ekonomie má své vítěze!

Ve čtvrtém ročníku Soutěže o cenu děkana Národohospodářské fakulty Vysoké školy ekonomické v Praze o nejlepší středoškolskou práci v oblasti ekonomie se stal vítězem Filip Tatíček s prací Přijímání Bitcoinu jako legálního platidla. Gratulujeme.

Cílem Soutěže o cenu děkana Národohospodářské fakulty Vysoké školy ekonomické v Praze o nejlepší středoškolskou práci v oblasti ekonomie je podpořit zájem středoškolských studentů o ekonomii. Nejlepších 10 studentů získá finanční odměnu a současně bude přijato na Národohospodářskou fakultu Vysoké školy ekonomické bez přijímacího řízení.

V první desítce se umístili:

Jméno studenta Název práce
1. Tatíček Filip Přijímání Bitcoinu jako legálního platidla
2. Svitek Marek Je Bitcoin lepší než FIAT?
3. Borkovcová Adéla Barbora The existence of the pink tax on personal care products in Denmark and the reasons behind it
4. Zimčík Adam Historické hledisko Digitálních měn centrálních bank
5. Hrdlička Václav (Ne)skutečné peníze
6. Bielčík Jakub Fenomén streetwear