Workshop pro mentees na téma: Vedení lidí, vytváření funkčních týmů a motivace

Dne 21. února 2024 se v prostorách xPORT BUSINESS ACCELERATOR VŠE uskutečnil workshop pro studenty zapojené do programu NF Alumni Mentoring. Workshop vedl Ing. Bc. Jiří Rotschedl, Ph.D., který působí jako finanční kouč a poradce a také jako vyučující předmětu “Ekonomie a Psychologie” na Národohospodářské fakultě.

Workshop byl věnován tématu Vedení lidí, vytváření funkčních týmů a motivace. Po zahájení workshopu a krátkém představení zúčastněných bylo studentům umožněno, aby sami rozhodli, na jaké konkrétní oblasti se má lektor v rámci workshopu blíže zaměřit. Studenti volili témata motivace, komunikace, time managementu či vedení lidí.

Široký prostor byl věnován tomu, jaké vlastnosti byl měl mít dobrý manažer, jak by měl správně přistupovat ke svým podřízeným a jednat s nimi. Výklad byl doplněn o řadu praktických příkladů a zkušeností z pracovního života lektora, což studenti ocenili a aktivně se zapojovali do diskuze.

Workshop se při účasti 10 mentees zapojených do programu konal ve velmi uvolněné atmosféře.

Rádi bychom touto cestou poděkovali celému xPORT týmu za možnost prostory k workshopu využít.

Rovněž děkujeme všem zúčastněným a těšíme se na další setkání v rámci programu NF Alumni Mentoring.