Proběhl první workshop v rámci programu NF Alumni Mentoring na téma Biohacking

Dne 28. února 2023 se pro mentees z řad studentů konal první z plánovaných workshopů v rámci programu NF Alumni Mentoring. Workshop byl věnován tématu Biohacking a vedení se ujal mentální kouč a profesionální biohacker v hyperkonkurenčním prostředí sportu a business Mgr. Mirek Nečas. Biohacking se zabývá procesy, které pomáhají optimalizovat energii, kultivovat stres a lépe pracovat s koncentrací a produktivitou.

Workshopu se zúčastnilo 10 mentees, kteří se vprůběhu workshopu aktivně zapojovali a spolupracovali. Po úvodním představení se Mgr. Mirek Nečas podělil se studenty o své zkušenosti a rady, jak nakládat s time managementem. Dalšími diskutovanými tématy byl spánek, produktivita či rutinní činnost. V průběhu workshopu se studenti také mohli seznámit s pomůckami na podporu zdravého životního stylu, např. brýlemi proti modrému světlu či masážními pomůckami pro relaxaci.

Workshop se nesl ve velmi uvolněné atmosféře a díky mimořádnému zájmu studentů trval do večerních hodin, proto věříme, že byl velkým přínosem pro všechny zúčastněné. Pro účastníky setkání bylo připraveno drobné občerstvení.

Akce se konala v moderních prostorách xPORT BUSINESS ACCELERATOR VŠE, kde je možné realizovat start-upy či jiné inovativní projekty. Do těchto prostor není běžné se v rámci výuky podívat, proto i mentees z řad studentů jistě rádi využili příležitosti xPORT prostory využít.

Rádi bychom touto cestou poděkovali celému xPORT týmu za možnost prostory využít.

Děkujeme všem zúčastněným a těšíme se na další akce pořádané v rámci programu NF Alumni Mentoring.