Druhý ročník programu NF Alumni Mentoring je u konce

Dne 23. dubna 2024 proběhlo již tradičně ve Vencovského klubu VŠE závěrečné setkání studentů a absolventů v rámci programu NF Alumni Mentoring 2023/2024. V letošním ročníku se podařilo propojit 37 mentoringových dvojic.

Setkání zahájila svým úvodním slovem statutární zástupkyně děkana Ing. Adéla Zubíková, Ph.D. a proděkan pro vědu, prof. Ing. Martin Pělucha, Ph.D. společně s koordinátorkou celého programu Ing. Lucií Milaniakovou. Ti poděkovali všem přítomným za jejich účast a spolupráci v rámci celého programu a s radostí vyzdvihli, že mezi účastníky vidí i tváře známé z prvního ročníku.

Následně došlo k předání certifikátů o absolvování programu. V druhé části programu bylo pro účastníky připraveno tzv. „speed-dating“ kolečko, v rámci něhož mohli mentees postupně obejít mentory a klást jim dotazy týkající se jejich profese a kariéry.

Na závěr byl ponechán prostor k neformálním diskuzím a k občerstvení, které bylo pro zúčastněné připraveno.

Letošní ročník byl přítomnými shodně hodnocen jako zdařilý, proto věříme, že spolupráce mezi mentory a mentees navázaná v rámci programu bude pokračovat také po jeho skončení.

Za celý NF Alumni Mentoring všem zúčastněným děkujeme a doufáme, že se znovu shledáme v následujícím ročníku!