Na akademické půdě NF VŠE se setkali přední odborníci, kteří komentovali potravinářskou krizi

Na akademické půdě Národohospodářské fakulty Vysoké školy ekonomické se na pozvání děkana doc. Miroslava Ševčíka sešli odborníci s mnohaletými zkušenostmi z oblasti energetiky a zemědělství. Téma tiskové konference bylo uplatňování hospodářské politiky v ČR v zemědělské oblasti v podmínkách energetické krize v období nastupující recese.

Na konferenci na téma Uplatňování hospodářské politiky v ČR v zemědelské oblasti v podmínkách energetické krize v období nastupující recese vystoupili:

1. Ing. Jan Veleba – v letech 2005 až 2014 prezidentem Agrární komory ČR a v letech 2012 až 2018 senátorem
  2. Ing. Zdeněk Jandejsek, CSc. – český zemědělský inženýr a podnikatel, předseda představenstva akciové společnosti Rabbit CZ, od března 2017 do června 2020 prezident Agrární komory ČR
  3. Ing. Vladimír Štěpán – energetický expert
  4. Ing. Ivan Noveský – energetický expert

Jako další hosté se zúčastnili diskuse herec Ivan Vyskočil a  bezpečnostní analytik Jan Schneider.

Celé vystoupení je k dispozici zde: