Nejlepší studenti Národohospodářské fakulty získali ocenění z rukou vedení fakulty

V pátek 6.5.2022 akademičtí pracovníci NF VŠE ocenili již potřetí za sebou nejlepší studenty bakalářských a magisterských studijních programů za předchozí období. Setkání v Rektorském salónku zahájil úvodním slovem děkan fakulty prof. Zdeněk Chytil. Poblahopřát přišli studentům i proděkan pro studium doc. Miroslav Ševčík, proděkan pro vědu prof. Vojtěch Krebs, garanti jednotlivých studijních programů a vedení Klubu absolventů NF VŠE. Studentům byly předány certifikáty dokládající jejich excelentní studijní výsledky. Následovala neformální diskuze s rautem, v rámci které měli studenti mimo jiné možnost sdělit svou zpětnou vazbu ke studiu. Nejčastěji zaznívala chvála na předměty o makroekonomii, sociálním a zdravotním systému, teorii her, hospodářské politice a další.

Ze studijních výsledků oceněných studentů máme velkou radost a vážíme si toho, že studují právě na Národohospodářské fakultě. Do budoucna jim přejeme nejen pokračující vynikající studijní výsledky, ale také úspěch v při uplatnění v praxi.

Ještě jednou gratulujeme

Vedení NF VŠE

Ocenění studenti na bakalářském stupni studia

• Bouzek Filip Oliver