VŠE na prvním místě ve východní Evropě

VŠE se v aktuálním ročníku mezinárodního žebříčku Eduniversal 2018 umístila opět na prvním místě a získala tak titul nejlepší ekonomické univerzity ze zemí východoevropského regionu. Konkurence byla tento rok opět silná. Druhé místo společně obsadily tři university: Graduate School of Management – St. Petersburg University, Corvinus University of Budapest – Corvinus Business School a University of Ljubljana – Faculty of Economics. A o třetí místo se podělily dvě univerzity: University of Warsaw Faculty of Management a Zagreb School of Economics And Management. Absolutním vítězem žebříčku se stala MIT Sloan School of Management z USA.

VŠE tak potvrdila svou vysokou úroveň a zopakovala úspěch z roku 2015 a 2017, kdy obsadila také první místo. V hodnocení Eduniversal se VŠE pravidelně umisťuje mezi trojicí nejlepších škol příslušné geografické oblasti již od roku 2009. Slavnostní vyhlášení proběhlo ve čtvrtek 18. října 2018 v Dubrovníku. kde za VŠE převzal ocenění prof. Ing. Petr Musílek, Ph.D., prorektor pro vědu a výzkum VŠE v Praze.

VŠE na prvním místě ve východní Evropě