Absolventská středa: Hospodářské směřování Evropy aneb co s eurem a dluhy?

(aktualizace 31.10.2019)

Národohospodářská fakulta VŠE přivítala ve středu 30. října 2019 pana Ing. Vladimíra Pikoru, Ph.D., absolventa NF VŠE a v současné době hlavního ekonoma společnosti Next Finance, který přišel přednášet pro absolventy fakulty na téma „Hospodářské směřování Evropy, aneb co s eurem a dluhy?“. Na přednášku navázalo již třetí neformální setkání Klubu absolventů NF VŠE v restauraci Deštník. Máme radost z Vaší hojné účasti na obou akcích a doufáme, že se i Vy, současní studenti NF VŠE, budete v budoucnu na NF VŠE vracet!

Začátek: středa 30. října 2019, 18:00
Konec: středa 30. října 2019, 19:30
Místo konání: RB211

Zveme vás 30. října od 18:00 na přednášku v rámci projektu Absolventské středy na téma „Hospodářské směřování Evropy aneb co s eurem a dluhy?“, kterou představí Ing. Vladimír Pikora, Ph.D., český analytik finančních trhů a makroekonom. Působí jako hlavní ekonom poradenské společnosti Next Finance.

Kde: v Rajské budově v aule RB 211 na VŠE na Žižkově
Registrace: zde