Seznamovací kurz pro studenty prvního ročníku bakalářského studia

Ahoj!

Letos jsme si pro Tebe již po dvanácté připravili Seznamovací kurz Národohospodářské fakulty VŠE, který je ideálním startem tvého studia. Proč? Určitě se nebudeš nudit a nikdo ti nebude vtloukat do hlavy, kdo založil fakultu a jak se používá kartička do knihovny. Náš kurz pořádají studenti vyšších ročníků i ti, kteří školu čerstvě dokončili. Jejich přímá zkušenost se studiem ti poslouží jako skvělý odrazový můstek a dá ti kromě postřehů z praxe i potřebný náskok, díky kterému ti škola půjde pěkně od ruky. Instruktoři z vyšších ročníků ti navíc budou dobrými rádci i v průběhu celého studia, můžeš se na ně kdykoli obrátit.

Díky propracovanému programu se snadno a rychle seznámíš se svými budoucími spolužáky. Nemusíš se bát, vtáhneme tě do dění, i pokud jsi uzavřenější povahy. V jinak masovém a anonymním prostředí školy s více jak 12 tisíci studentů je to velká výhoda. Seznamovák tě připraví také na opravdový studentský život se všemi jeho radostmi a strastmi. Můžeš se těšit na spoustu zážitků a na krásné prostředí Orlické přehrady, kde nás nebudou rušit žádní cizí hosté.

Kurz je letos rozdělen do tří rovnocenných turnusů:

1. turnus 31.8.-3.9.2021
  2. turnus 3.9.-6.9.2021
  3. turnus 6.9. -9.9. 2021

Tebe i rodiče určitě potěší, že kurz navíc zaručuje dvě kreditové poukázky navíc – výhodu, kterou během dalšího studia náležitě oceníš.

Vyplněné přihlášky posílejte do 15. 8. 2021.

Gratulujeme ti k přijetí na Národohospodářskou fakultu VŠE a budeme se na Tebe těšit!

Tým seznamováku NF

Email: seznamovaknf@email.cz