Výběrové řízení do vedlejší specializace 5PV Praktikum ve veřejné správě ZS 2022/2023

Národohospodářksá fakulta VŠE v Praze vypišuje pro studenty na magisterském studiu výběrové řízení do vedlejší specializace 5PV Praktikum ve veřejné správě, jejíž součástí je tříměsíční odborná stáž na Stálé misi ČR při OECD v Paříži. Jedná se o stáž v prestižní instituci, kde studenti získají cenné zkušenosti, nové kontakty, nezapomenutelné zážitky a mnoho dalšího. Absolvování stáže je nově financováno z Erasmus+, studenti získají finanční podporu 750 EUR za měsíc pobytu. Stáž je ohodnocena 20 kredity a navíc studenti po absolvování stáže získají 12 kreditových poukázek.

Výběrové řízení proběhne 3. 11. 2022 od 11:30 hodin v NB 304. Svoji účast oznamte předem Dr. Milanu Bednářovi na e-mail Milan.bednar@vse.cz. Datum konání stáže je mezi lednem až červencem 2023 (1. kolo) a zářím až prosincem 2023 (2. kolo stáží). Národohospodářská fakulta VŠE pro studenty nabízí až 8 míst v průběhu roku. Pracovní doba bude cca 40 hodin týdně.

Více se dozvíte na stránkách nf.vse.cz.

Tyto fotografie nám zaslal náš student Daniel, který se stáže zúčastnil v LS 2021/2022. Daniela jsme se zeptali na několik otázek ohledně stáže v Paříži. Jeho odpovědi si můžete přečíst zde.

Níže si můžete přečíst pár rozhovorů se studenty, kteří stáž absolvovali.

Zde si můžete pustit rozhovor, ve kterém vypráví Jakub Neužil o svých zkušenostech ze stáže ve Stálé misi ČR při OECD v Paříži.

Spolupráce se Stálou misí ČR při OECD v Paříži

Garant

doc. Ing. Miroslav Ševčík, CSc.

Kontaktní osoba

Kontaktní osobou v rámci této vedlejší specializace a stáží je Ing. Milan Bednář (milan.bednar@vse.cz).