Informační schůzka o studiu v zahraničí

7. listopadu

Vážení studenti bakalářského i magisterského studia Národohospodářské fakulty,

na základě doporučení Vašich kolegů z vyšších ročníků, jsem pro Vás připravila informativní setkání o studiu v zahraničí. Studenti mi totiž sdělovali, že mají pocit, že nejsou dostatečně informováni, na webových stránkách oddělení zahraničních styků VŠE se jen těžce orientují a přivítali by jednoduchý návod, jak se o studium v zahraničí ucházet a co udělat, aby ve výběrech byli úspěšní. Na výjezd do zahraničí je totiž třeba se systematicky a dlouhodobě připravovat. Proto je setkání určeno především pro posluchače 1. ročníku bakalářského studia, ale také 2. ročníku, kteří v tomto akademickém roce mohou podávat přihlášky. Věřím, že na Vaše otázky odpovíme a že pro Vás setkání bude prospěšné.

Na setkání zvu také studenty 3. ročníku bakalářského studia a 1. ročníku magisterského studia, kteří mají zájem se ucházet o zahraniční pobyt v rámci magisterského studia.

Na setkání jsem pozvala i studenty, kteří zahraniční studijní pobyt již absolvovali. Sdělí Vám své dojmy, zkušenosti, hodnocení i přínosy. Pokusíme se Vám našimi radami přijetí na zahraniční pobyt usnadnit.

Informativní schůzka pro zájemce o studium v zahraničí z NF se koná v úterý 7. listopadu 2023 od 17:00 hod. v RB212 na VŠE.

Počítejte s dobou cca 60 min., délka samozřejmě bude záviset na množství Vašich dotazů.

doc. Ing. Helena Chytilová, Ph.D., M.A.

proděkanka pro zahraniční vztahy

Informační schůzka o studiu v zahraničí