Vyhlášení voleb do Akademického senátu Národohospodářské fakulty

Předsednictvo Akademického senátu Národohospodářské fakulty Vysoké školy ekonomické v Praze podle článku 3 volebního řádu Akademického senátu Národohospodářské fakulty Vysoké školy ekonomické v Praze ze dne 3. 5. 2017, schváleného Akademickým senátem Vysoké školy ekonomické v Praze dne 15. 5. 2017, a na základě usnesení AS NF VŠE přijatého formou per rollam ke dni 6. 4. 2024, tímto:

I. vyhlašuje volby do Akademického senátu Národohospodářské fakulty Vysoké školy ekonomické v Praze pro funkční období 2024-2027;

II. volby se budou konat dne 9. 5. 2024 od 9:00 do 15:00 hodin, a to v místnosti č. NB 350 (Nová budova Žižkov, zasedací místnost NF VŠE);

III. volby se budou konat v souladu s veškerými právními předpisy, jakož i rozhodnutími, opatřeními či jinými závaznými akty orgánů veřejné moci.

Doplňující informace:

1. Návrhy kandidátů do AS NF VŠE se podávají ode dne vyhlášení voleb, a to nejpozději do 30. 4. 2024 (uzávěrka ve 14:00 hodin). Návrh na kandidáta do AS NF VŠE se podává v listinné formě, a to buď osobně některému členovi předsednictva AS NF VŠE, anebo v zalepené obálce prostřednictvím paní Evy Novákové nebo paní Jitky Martínkové, a sice v pracovní dny v době od 9:00 do 12:00 v místnosti č. 305 NB nebo 312 NB.

2. V případě nečekaných událostí se bude zmíněné zasedání AS NF VŠE konat v náhradních prostorách, o jejichž umístění budou členové AS NF, kandidáti i voliči informováni na úřední desce a webových stránkách NF VŠE.

3. Na webu volby.vse.cz máte možnost prezentace jednotlivých kandidátů do AS NF VŠE. Kandidáti mající zájem o prezentaci, nechť pošlou krátký medailonek na e-mail pr@vse.cz s předmětem: Kandidát do AS NF. Do medailonku prosím zahrňte následující informace: vaše krátké představení,  krátký volební program (vize, které chcete v rámci AS NF podporovat a prosazovat). K e-mailu přiložte vaši fotografii.

Vyhlášení voleb do Akademického senátu Národohospodářské fakulty