O2 Pražská štatefa 2019: soutěž pro studenty NF VŠE v kooperaci s RunCzech

Chcete se pořádně rozpohybovat před letními prázdninami? Pokud máte rádi sport, do běhu se nemusíte přemlouvat a chcete-li si užít červnový podvečer s kamarády, tak zde je šance. Ve spolupráci s RunCzech připravila NF VŠE soutěž o startovné na O2 Pražská štafeta 2019.

Podmínkou je napsat nám na sociální sítě (facebook nebo instagram NF VŠE) do komentářů odpověď na otázku „Ve kterém předmětu na NF VŠE (ident a celý aktuální název) přednášejí manažeři z RunCzech?“ Výherce vylosujeme 15.6.2019 a kontaktujeme prostřednictvím sociálních sítí.

O co soutěžíme? Start pro čtyřčlenný tým na O2 Pražskou Štafetu dne 25. června v pražské Stromovce. Celá akce se soustředí na kamarády, kteří si užívají radost z pohybu.

Od 25. do 27. června v pražské Stromovce vyběhne na trať dlouhou 5 kilometrů v rámci čtyřčlenných týmů. Za maximální úsilí samozřejmě přijde odměna. Každý tým dostane piknikový koš nacpaný dobrotami. V parku Stromovka kolem je nespočet krásných míst na rozložení deky, kde se můžeme pořádně nadlábnout. Každý člen navíc obdrží medaili a tričko jako motivaci pro příští ročník.O hudební program se postará Rock for People.

Více informací najdete na www.runczech.cz.